KOMPETENCJE  

Miłość do tańca, muzyki i aktywnego trybu życia realizuję w zawodzie instruktora,
trenera, szkoleniowca od ponad 20-tu lat. 

Oto mój sposób na szczęśliwe, zdrowe i pełne życie.

Wiedziałam od zawsze, że w życiu chcę połączyć swoje pasje z pracą...

Miłość do tańca, muzyki - jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi
- i aktywnego trybu życia oraz radość z przebywania z innymi ludźmi realizuję w zawodzie fitness już od 20-tu lat. 
Przez 6 lat pełniłam funkcję menagera fitness 
w Fitness Klub Rytm w Łodzi
Wykształcenie pedagogiczne jakie zdobyłam, mgr Wychowania Muzycznego na Uniwersytecie Łódzkim, pozwoliło mi przez 13 lat z powodzeniem i zaangażowaniem prowadzić szkolenia z zakresu fitness w całej Polsce będąc Master Trenerem w  Szkole Open Mind Health&Fitness Idea.

 

W marcu 2014 z potrzeby samorealizacji, dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz tworzenia minispołeczności o podobnych potrzebach i pragnieniach powstało Agnieszka Śliskowska Studio Treningu. Najpierw z siedzibą w Łodzi a od grudnia 2015 roku na warszawskim Wilanowie. Prowadzę zajęcia grupowe, treningi personalne, udzielam konsultacji żywieniowych. 2 razy do roku organizuję Aktywne Wyjazdy dla Kobiet czyli kilkudniowe wyjazdy poza Warszawę w ciekawe miejsca
z treningami, rozmowami, pysznym jedzeniem. W okresie letnim prowadzę treningi plenerowe.

 

Posiadam wszechstronne kwalifikacje zdobyte na szkoleniach prowadzonych zarówno przez polskich jak 
i zagranicznych szkoleniowców, m.in. z zakresu Pilates, Dance¾, stretchingu, systemów podwieszanych, Kettlebell, Nordick Walking i wielu innych oraz dietetyki. Jestem absolwentką dwuletniej kompleksowej szkoły dla instruktorów fitness Open Mind Therapy Fitness School oraz licencjonowanym instruktorem treningu funkcjonalnego BODYART Roberta Steinbachera.

Scan0003
Scan0001
Scan0002
Scan0001
img014
img010
img009
img008
img007
Skanuj 3
img115
img107
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg
31.jpg
32.jpg
33.jpg
34.jpg
35.jpg
36.jpg
37.jpg
 
 

 REKOMENDACJE 

Pełen profesjonalizm, niezwykle merytoryczne podejście do zajęć pozwalające uczestnikowi także zrozumieć jak działają wykonywane ćwiczenia na poszczególne części ciała i dlaczego
są tak ważne.
Agnieszka pracuje z ogromną pasją, ma imponującą wiedzę i niezwykły dar dzielenia się nią, co powoduje że zajęcia są inspirującą dawką pozytywnej energii :-). Każdy trening jest inny, mądrze przygotowany i dopracowany
w najmniejszych szczegółach. Po zajęciach doskonałemu relaksowi towarzyszy poczucie
dobrze wykonanej pracy treningowej i ogromnej jej wartości dla ciała i ducha.

Szczerze polecam!                                                                                                   Ewelina

Ćwiczę z Agnieszką czwarty rok. Dwa razy w tygodniu na sali, czasem idę na trening po lesie z kijkami. Teraz online we własnym domu. We wszystkich formach sprawdzają się te zajęcia. Agnieszka jest zawsze pełna energii, którą zaraża, zawsze jest przygotowana, ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć i w podejściu do człowieka.

Ewa Kozicka

Polecam ćwiczenia u Agnieszki: zajęcia z nią są zawsze przemyślane i urozmaicone - nie ma ustalonego schematu, każde spotkanie jest inne. Chodzę na zajęcia Zdrowy Kręgosłup i czuję, że mój kręgosłup jest dobrze zaopiekowany :)

Poza tym aspektem ćwiczeniowo-zdrowotnym ważny jest niewątpliwie 
aspekt towarzyski. Agnieszka jest osobą z dużą dawką pozytywnej energii, zawsze uśmiechniętą i życzliwą; potrafiła stworzyć zgraną grupę, dla której - oprócz samej prowadzącej - chce się przychodzić na zajęcia :-)

Iza U.

Trafiłam do studia przypadkiem, bo mieszkam niedaleko miejsca, gdzie odbywają się zajęcia. Ćwiczyłam już wcześniej Pilates i miałam pewne oczekiwania co do zajęć i nie tylko zostały one spełnione, ale również wzbogacone o techniki relaksacji i pracę nad oddechem, których wcześniej nie praktykowałam. Oprócz zajęć, Studio oferuje także inne formy aktywności i wspólnego spędzania czasu w trosce o ducha i ciało ( wieczory tematyczne czy wspólne wyjazdy), co wydaje mi się fajnym uzupełnieniem zajęć na sali.

Prowadząca zajęcia i zarazem właścicielka Studia jest osobą o ogromnie pozytywnej energii, indywidualnym podejściu do każdej uczestniczki, potrafi także ciekawie dobierać zestaw ćwiczeń tak, że każde zajęcia są jedyne w swoim rodzaju. Wszystko jest przemyślane od a do z i to mi się bardzo podoba. Co dają mi zajęcia? Przede wszystkim wzmacniają mięśnie, odciążają kręgosłup po całym tygodniu pracy, a także relaksują i wprowadzają w dobry nastrój. Nic więcej nie trzeba w piątkowy wieczór, no może lampkę wina lub koktajl z jarmużu ;-) po.

Agnieszka Kowalewska

"Znalazłam" Agnieszkę przypadkiem, przeszukując Internet pod kątem treningów personalnych. Wstydziłam się chodzić na zajęcia grupowe, ale jednak chciałam zacząć pracować nad moją kondycją fizyczną. Mimo obaw związanych z treningami personalnymi (Co jak trener powie mi, że mam zrobić pompkę, a ja padnę na zęby w czasie jej wykonywania? Co jak w ogóle nie będę mogła zrobić tego, o co prosi trener? itd....), zdecydowałam się na indywidualne zajęcia z Agnieszką. To była dobra decyzja!!! To co najbardziej cenię
w Agnieszce, to - oprócz niewątpliwej wiedzy i doświadczenia merytorycznego - rozeznanie jak postępować z opornym klientem, czyli ze mną. Jak wdrażać nowe ćwiczenia powoli, jak chwalić, jak dawać uwagi, aby coś lepiej robić i przede wszystkim - jak motywować:-) Nie jest mi łatwo (lata praktyki złych nawyków żywieniowych i braku ruchu), Agnieszce też ze mną nie jest łatwo, ale ciągniemy i - jeśli chodzi o mnie -
to chcę kontynuować :-)  
Dziękuję, Agnieszko.                                                                                 Monika S.

Na zajęcia BODYART w wersji online trafiłam jak zapewne wielu z nas podczas kwarantanny z powodu koronawirusa. Od pierwszych zajęć poczułam że to jest coś czego mi było potrzeba- głęboki relaks, cudowne rozluźnienie napiętych mięśni i myśli. Po pierwszych zajęciach online dosłownie unosiłam się w powietrzu - niezwykle było poczuć że wcale nie potrzebuję wychodzić do Studia, ale że mogę nie mniej - a może i bardziej - przenieść się do świata relaksu dla ducha i ciała w moim własnym domu. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym taką formę wynagrodzenia sobie trudów dnia
czy tygodnia. Agnieszka jest cudowną, doświadczoną trenerką pełną pozytywnej energii, która trafia prosto do naszych serc nawet przez wirtualne łącza. 

Dorota Hunt

Do Studia trafiłam 3 lata temu, przypadkowo szukając jakiejś formy ćwiczeń  w celu poprawy kondycji fizycznej i samopoczucia. Okazał się
to szczęśliwy traf.  Na ćwiczeniach  cenię sobie dobra atmosferę, akceptację i  różnorodność oferowanych ćwiczeń (praktycznie każde zajęcia są inne), stosowanie różnych metod relaksu. . Wychodząc po, czuję się rewelacyjnie i mam więcej energii. Nie było by tego bez  zaangażowania i profesjonalizmu Agnieszki , która kocha to co robi. Cieszę się, ze mogłam ją poznać a także wiele innych fajnych babeczek (uczestniczek walki ze swoim ciałem).                                      
Ania Wnuk

Na trening Zdrowego Kręgosłupa trafiłam
z polecenia. Od razu poczułam, że to coś dla mnie, ponieważ pracuję w pozycji siedzącej dużo i długo oraz pod presją czasu i często
w dużym stresie. Na zajęciach działam fizycznie, ale wyciszam się emocjonalnie

i bardzo mi to służy. Agnieszka jest bardzo dokładna, ale przy tym wyrozumiała. Ma też super poczucie humoru, dzięki czemu naprawdę lubię nasze zajęcia. 

     Anna M.

Bardzo się cieszę, że jakieś półtora roku temu, może wcześniej, trafiłam na Twoje zajęcia.

Miałam problemy z kręgosłupem lędźwiowym i przyciągnął mój wzrok plakat/baner z piękną kobietą w czarnej sukni uniesioną na palcach - Dance 3/4, BODYART, Zdrowy Kręgosłup - o to coś dla mnie.

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to dobry wybór. Bywałam wcześniej na różnych zajęciach, ale nigdy osoba prowadząca nie mówiła tak dużo o tym, co robi, jak wpływa dane ćwiczenie na konkretną cześć ciała. 

Dziękuję Ci Agnieszko za sposób w jaki prowadzisz zajęcia, za to, jak opowiadasz o ciele, jak nazywasz każdy mięsień, który ma się napiąć, pogłębiając w ten sposób moją świadomość na temat własnego ciała. Doceniam Twoje kompetencje, profesjonalne podejście do tego, co robisz.

Ale sam profesjonalizm i wiedza, którą się z nami dzielisz, to nie wszystko. To, co przyciąga na te zajęcia to Twoja osobowość, nie tylko to, co masz w głowie, ale to, co masz w sercu.

Dziękuję Ci za Twoją empatię, za to, że do każdej osoby podchodzisz indywidualnie. Niesamowite jest to, że pamiętasz wszystkie nasze imiona, że pamiętasz, co której dolega - która z nas ma uważać na lędźwiowy, a której podłożyć poduszkę pod głowę lub podwinąć matę, bo ma problemy z nadgarstkiem.

Dziękuję Ci za Twoją otwartość na drugiego człowieka, za to, że nie budujesz murów między Tobą instruktorem a nami uczniami, a raczej tworzysz przyjazną atmosferę w grupie, w której każdy może się dobrze i swobodnie czuć.

Dziękuję Ci za Twoją radość i pogodę ducha, którą zarażasz innych. To niesamowite, jak kojąco po ciężkim dniu może działać uśmiech i spokojny głos.

Dziękuję Ci za Twoją pomysłowość - za to, że każde zajęcia są inne, za wszelkie niesamowite instrumenty muzyczne, którymi je upiększasz (muzyka, tak jak i dla Ciebie i dla mnie jest bardzo bliska i może wywierać na mnie bardzo pozytywny wpływ).

Dziękuję, że jesteś osobą tolerancyjną, nie narzucasz, zostawiasz wolny wybór. Nigdy nie zapomnę, jak będąc na wyjeździe, podczas spaceru do lasu, zatrzymałyśmy się pod drzewami i powiedziałaś, że teraz można zamknąć oczy, kto chce może podziękować matce ziemi, kto chce, może się pomodlić... (jestem osobą wierzącą i dla mnie bardzo ważne jest to, że na zajęciach nie wchodzimy w duchowość związaną z innymi wyznaniami). Wszystko odbywa się w bezpiecznej strefie.

Agnieszko, cieszę się bardzo, że Cię poznałam. Jesteś dla mnie przykładem odważnej kobiety, która nie boi się iść za głosem serca, która potrafi żyć tym, to co kocha, która potrafi dzielić się swoją pasją z innymi, która odkrywszy swoje talenty służy innym. Myślę, że możesz być inspiracją dla wielu kobiet, dla mnie jesteś, choć odwagi do działania jeszcze mi brakuje ;-)
Agnieszka Piekarska

Na zajęcia w Studio Treningu trafiłam w pierwszym roku jego działalności, ponad pięć lat temu. Od razu zrozumiałam, że mam do czynienia z nową dla mnie jakością, która mnie zachwyciła. Ten brak presji, zachęta do wsłuchania się potrzeby
i możliwości swojego ciała, przy jednoczesnym stawianiu wyzwań, które motywują,
a nie wykańczają. 
W podejściu treningowym Agnieszki najbardziej cenię to, że dba
o harmonię ciała, emocji i umysłu. Agnieszka myśli i pracuje holistycznie, jednocześnie każdego trakujący bardzo indywidualne. 

Poprzez swoje działania tworzy środowisko wspaniałych kobiet w różnym wieku, nastawionych na rozwój nie tylko fizyczny, które wzbogaca życie każdej z nas. 

Dorota Sławińska

W miarę jak przybywa nam lat maleje sprawność fizyczna. Aby ten proces zahamować, postanowiłam zapisać się na zajęcia usprawniające prowadzone przez trenerkę, panią Agnieszkę Śliskowską w Studio w Wilanowie.  Stały udział w zajęciach przysparza mi relaksu i pozwala utrzymać się w dobrej kondycji fizycznej. Trenerka prowadzi zajęcia w bardzo fachowy sposób, często urozmaica ćwiczenia, abyśmy nie popadły w nudę lub rutynę. Jednym słowem jest bardzo fajnie. Zajęcia prowadzone przez Agnieszkę są godne polecenia dla każdego. 
Maryla P.

Do Agnieszki trafiłam 2 lata temu. Szukałam kameralnego, przytulnego miejsca z duszą i takie jest Studio Treningu Agnieszki Śliskowskiej. Aga roztacza wokół siebie niesamowitą aurę, jest ciepła, otwarta, zaraża energią i optymizmem. Kocha ludzi i przyrodę. Jej zajęcia to pełen profesjonalizm i podróż w głąb siebie.

A dodatkowo Aga pomaga w spełnianiu marzeń, o czym przekonałam się na własnej skórze. Uwierzyła we mnie, pokierowała tak jak trzeba i tam gdzie trzeba i dzięki niej oraz swojej ciężkiej pracy zostałam instruktorem BODYART. Studio Treningu Agnieszki Śliskowskiej to nie tylko treningi, to również wspólne wyjazdy

z podopiecznymi, spotkania okazjonalne, śmiechy, pogaduchy i coraz to nowe, fantastyczne pomysły.

Z Agnieszką odkryjesz nową siebie. 

Marta Sztykiel

Zajęcia w Studio treningu Agnieszki Śliskowskiej wybrałam po analizie wielu opcji szeroko pojętej gimnastyki oferowanej w okolicy mojego domu. Zależało mi na zajęciach grupowych, które odbywają się  w stałych godzinach, bez konieczności  ich każdorazowego rezerwowania czy potwierdzania.  
W zajęciach uczestniczę  regularnie, dwa razy  w tygodniu od 8 miesięcy. Polecam je każdemu kto chce zadbać o sprawność fizyczną i równowagę psychiczną. Ćwiczenia  prowadzone przez Agnieszkę są przemyślane i urozmaicone, co sprawia, że godzina mija szybko i bez patrzenia na zegar wiszący

w sali ćwiczeń. Tłumaczy nam na co zwrócić uwagę przy wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń oraz które grupy mięśni są angażowane i rozwijane.  Każdy ma możliwość dopasowania zakresu ćwiczeń do swoich możliwości, co sprawia, że nadają się dla wszystkich, zarówno tych sprawnych jak i mniej rozciągniętych, a rozpiętość wiekowa uczestniczek jest spora.  Każde spotkanie kończy się przyjemnym relaksem, którego techniki przeniosłam do codziennego życia. Wcześniej, po wybudzeniu w nocy miałam problem z zaśnięciem - techniki relaksacji sprawiły, że sprawnie zasypiam nawet wybudzona o 4 rano. Dodatkowym atutem zajęć jest świetna atmosfera, którą zawdzięczamy Agnieszce. Prowadzenie Studia jest jej pasją, poza zajęciami gimnastycznymi oferuje nam sporo dodatkowych aktywności, zarówno towarzyskich jak i ogólnorozwojowych.                                                                                                                                                           Małgorzata Marciniak

  • Facebook Studio Treningu
  • Instagram Studia Treningu
  • YouTube Studio Treningu

Pilates

Bodyart

 Nordic Walking
Studio Treningu Agnieszka Śliskowska