Kompetencje

Wiedziałam od zawsze, że w życiu chcę połączyć swoje pasje z pracą…

Miłość do tańca, muzyki – jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi – i aktywnego trybu życia oraz radość z przebywania z innymi ludźmi realizuję w zawodzie fitness już od 20-tu lat. Przez 6 lat pełniłam funkcję menagera fitness w Fitness Klub Rytm w Łodzi. Wykształcenie pedagogiczne jakie zdobyłam, mgr Wychowania Muzycznego na Uniwersytecie Łódzkim, pozwoliło mi przez 13 lat z powodzeniem i zaangażowaniem prowadzić szkolenia z zakresu fitness w całej Polsce będąc Master Trenerem w  Szkole Open Mind Health&Fitness Idea.

W marcu 2014 z potrzeby samorealizacji, dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz tworzenia minispołeczności o podobnych potrzebach i pragnieniach powstało Agnieszka Śliskowska Studio Treningu. Najpierw z siedzibą w Łodzi a od grudnia 2015 roku na warszawskim Wilanowie. Prowadzę zajęcia grupowe, treningi personalne, udzielam konsultacji żywieniowych. 2 razy do roku organizuję Aktywne Wyjazdy dla Kobiet czyli kilkudniowe wyjazdy poza Warszawę w ciekawe miejsca z treningami, rozmowami, pysznym jedzeniem. W okresie letnim prowadzę treningi plenerowe.

Posiadam wszechstronne kwalifikacje zdobyte na szkoleniach prowadzonych zarówno przez polskich jak i zagranicznych szkoleniowców, m.in. z zakresu Pilates, Dance¾, stretchingu, systemów podwieszanych, Kettlebell, Nordick Walking i wielu innych oraz dietetyki. Jestem absolwentką dwuletniej kompleksowej szkoły dla instruktorów fitness Open Mind Therapy Fitness School oraz licencjonowanym instruktorem treningu funkcjonalnego BODYART Roberta Steinbachera.