Sklep

40 minut ćwiczeń, które polecam wykonywać rano ale każda inna pora dnia też będzie dobra. Podczas tych treningów znajdziesz super ćwiczenia uruchamiające ciało, wydłużające, wzmacniające. Bez sprzętów oraz z takimi sprzętami jak: kij od szczotki, krzesło czy piłeczka tenisowa. 

Korzyści z treningu:
– wzmocnienie mięśni
– poprawa równowagi
– mobilizacja stawów
– poprawa funkcji oddechowych

30 minut relaksu w ruchu, którego potrzebujemy wszyscy w tym zapędzonym świecie. Piękna, kojąca muzyka w metrum ¾ do tego proste kroki i naturalne, łagodne ruchy ramion dają niesamowite wrażenia dla ciała i umysłu. Nie musisz umieć tańczyć aby wziąć udział w tej 30min lekcji. Wystarczy otwartość i chęć zrobienia czegoś pięknego dla siebie. Spróbuj i zakochaj się w Dance ¾. 

Korzyści z treningu:
– uwolnienie głowy od napięć
– rozluźnienie ciała w ruchu
– spalanie kalorii
– poprawa wydolności serca

55 minut wspaniałej pracy całego ciała. To trening dla każdego bez względu na wiek, płeć czy możliwości fizyczne. Pilates to wymagające i różnorodne ćwiczenia. Daje ogrom korzyści dla mięśni czy układu oddechowego. Poprawia zakresy w stawach co powoduje, że ciało staje się sprawniejsze i elastyczniejsze. Skłon do podłogi o prostych nogach, za jakiś czas nie będzie stanowił dla Ciebie problemu. 

Korzyści z treningu:
– wzmocnienie wewnętrznego gorsetu mięśni
– wysmuklenie sylwetki
– poprawa jędrności skóry
– zapobieganie osteoporozie

BODYART to wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu.  Umożliwia praktykę każdemu, prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. BODYART opiera się na teorii Yin (spokój, trwanie, relaks, wydech) i Yang (aktywacja, ruch, siła, napięcie, wdech) oraz teorii pięciu żywiołów. W praktyce wygląda to tak, że przechodzi się podczas zajęć przez kolejne fazy, od spokojnej mobilizacji, przez dynamiczną część główną a kończąc przyjemnym stretchingiem i kojącym relaksem. Nieodzownym elementem jest oddech, który stanowi spoiwo między ciałem a umysłem, miedzy ruchem a bezruchem. 

Korzyści z treningu:
– poprawa siły mięśniowej
– spalanie kalorii
– regulacja wagi
– poprawa elastyczności ciała

55 min ćwiczeń dla usprawnienia stawów biodrowych, wzmocnienia mięśni grzbietu i brzucha. Ćwiczenia są proste i efektywne. Prawidłowo wykonane dają niezwykłe korzyści dla zdrowia. Treningi są z oporem własnego ciała. Jedna lekcja jest z dyskiem sensomotorycznym. 

Korzyści z treningu:
– wzmocnienie dużych grup mięśniowych
– poprawa sprawności w stawach biodrowych
– redukcja cellulitu
– poprawa napięcia tkanki

Ponad 1,5h wyjątkowy warsztat, który zawiera cenną wiedzę i proste acz wyjątkowe rozwiązania i ćwiczenia  dla „zasiedziałych” czyli dla każdego z nas w obecnym świecie. 

Co znajdziesz podczas tego filmiku?:
– wskazówki dla „skazanego na biurko”
– ćwiczenia mobilizujące narząd ruchy, które możesz (i powinieneś) wykonywać w swoim miejscu pracy i w domu
– ciekawe ćwiczenia wzmacniające gorset mięśni lokalnych oraz osłabione mięśnie globalne jak chociażby pośladki
– przykłady funkcjonalnych pozycji siedzących
– popracujesz nad prawidłowymi wzorcami ruchowymi jak: chodzenie, skłony, przysiady…jesteś pewna/ny, że dobrze to robisz?
– pokażę jak stworzyć dynamiczne miejsce pracy
– rozluźnisz tkankę mięśniowo-powięziową poprzez automasaż
– a na zakończenie doświadczysz rozluźnienia i przyjemnej relaksacji.

Jeśli dużo siedzisz przy biurku, komputerze, telefonie w samochodzie. Jeśli czujesz co jakiś czas lub permanentnie ból kręgosłupa, barków, głowy, ciężko Ci się oddycha…TEN WARSZTAT JEST CI POTRZEBNY! Może uchronić Cię przed poważnymi schorzeniami czy przed niepotrzebnym wydaniem pieniędzy na leki czy lekarzy. Warsztat jest ciekawy, praktyczny i na pewno zainspiruje Cię do zmian.