BODYART DLA WARSZAWY 23 VIII 2020

W niedzielę 23-go sierpnia odbył się bezpłatny, godzinny trening BODYART na scenie Royal Wilanów. Na deskach pojawiły się licencjonowane, warszawskie instruktorki BODYART wraz z szefową, właścicielką Polskiej Szkoły BODYART Martą Tymoszewicz-Bednarz z Wrocławia, dzięki której ta forma pięknie w Polsce się rozwija. To była świetna okazja, aby doświadczyć treningu oraz spotkać się z nami, porozmawiać, dowiedzieć się o BODYART więcej…

Trening w obiektywie Michała Marca:

Piękna, spontaniczna akcja nas – instruktorek #BODYART i super reakcja mieszkańców Warszawy, miłośników mądrej aktywności .

Wraz z Marta Tymoszewicz Tymoszewicz.pl poprowadziłyśmy lekcję okraszoną kilkoma kroplami deszczu, ale cudowna energia uczestników sprawiła, że po lekcji… wyszło słońce 🙂

Jesteśmy wdzięczne! Dziękujemy za przybycie, zaangażowanie i miłe słowa.

Dziękujemy Royal Wilanów za udostępnienie sceny. Zawsze wspieracie dobre akcje cieszę się, że mogę współpracować z takimi ludźmi.

A przy okazji kilka słów o BODYART…

BODYART jest jednym z najbardziej docenianych treningów funkcjonalnych.  Został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera – jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness na scenie międzynarodowej.  BODYART to wszechstronna i precyzyjnie opracowana metoda treningu. Umożliwia praktykę każdemu, prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. BODYART opiera się na teorii Yin (spokój, trwanie, relaks, wydech) i Yang (aktywacja, ruch, siła, napięcie, wdech) oraz teorii pięciu żywiołów. W praktyce wygląda to tak, że przechodzi się podczas zajęć przez kolejne fazy, od spokojnej moblilizacji, przez dynamiczną część główną a kończąc przyjemnym stretchingiem i kojącym relaksem. Nieodzownym elementem jest oddech, który stanowi spoiwo między ciałem a umysłem, między ruchem a bezruchem.  Co daje systematyczne praktykowanie formy BODYART:

  • znaczącą poprawę siły mięśniowej w dość krótkim czasie,
  • spalanie kalorii,
  • regulację wagi,
  • poprawę elastyczności ciała,
  • wysmuklenie sylwetki,
  • wzmocnienie charakteru…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *