DNI WILANOWA. DZIEŃ OTWARTY CKW 5 IX 2020

sobotę 5.września można było spotkać się ze mną podczas Dni Wilanowa, które w tym roku miały inny charakter niż do tej pory. Ze względów bezpieczeństwa świętowanie zostało rozłożone na kilka weekendów i połączone z innymi działaniami. I tak miałam przyjemność brać udział w Dniach Wilanowa oraz Dniu Otwartym-Mobilne Studio CKW w tym samym czasie. Obie imprezy są bliskie memu sercu, w obu co roku biorę udział. 

Jak zawsze niezwykle gościnna przestrzeń Royal Wilanów była polem do spotkań oraz pokazów tanecznych, treningowych i artystycznych.

Wraz z moimi znakomitymi koleżankami i podopiecznymi miałyśmy przyjemność zaprezentować fragment lekcji BODYART FLOW. Jak zawsze jestem wdzięczna za takie wspaniałe i odważne kobiety wokół siebie.

Dziękuję za odwiedziny na moim stoisku, rozmowy i możliwość zaprezentowania nowego wizerunku studia… 5 lat na warszawskim Wilanowie zobowiązuje!

W tym roku nowością była relacja na żywo z wydarzenia na profilu CKW. Zapraszam do obejrzenia nagrania z naszego pokazu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *